środa, 28 sierpnia 2013

Opróżnij kieszenie i pomóż spełnić marzenie!

W tamtym tygodniu moja sąsiadka Magda poprosiła mnie o pomoc dla jej ciężko chorej kuzynki Madzi...długo się nie zastanawiając postanowiłam zorganizować akcję charytatywną, poprosiłam Beatkę właścicielkę portalu http://www.mamycel.pl/ o pomoc i wczoraj razem wystartowałyśmy z akcją, którą na razie znajdziecie tutaj https://www.facebook.com/events/380593418737196/380829365380268/?notif_t=plan_mall_activityZ PEWNOŚCIĄ KAŻDY Z NAS ZNAJDZIE JAKIEŚ ZASKÓRNIAKI W KIESZENIACH UBRAŃ CZY TOREBKACH...
OPRÓŻNIJ KIESZENIE BY SPEŁNIĆ MARZENIE MADZI! LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!


15-letnia Madzia Bochenek urodziła się w 1998 r., z wadą serca.
Jako małe dziecko przeszła pomyślnie trzy operacje i była zdrowym, normalnym dzieckiem, uśmiechniętą, łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi piętnastolatką. Co jakiś czas przechodziła kontrolne badania. Ostatnio wyniki badań nie były dobre i Madzi zlecono cewnikowanie serca – zabieg, po którym miała wrócić do domu i szkoły. Niestety pojawiły się komplikacje: nastąpiło zatrzymanie akcji serca, niedotlenienie i długo utrzymujący się obrzęk mózgu w efekcie czego nastąpiło porażenie spastyczne czterokończynowe. Ma wielkie przykurcze rąk i nóg. Madzia jest karmiona dojelitowo, ma zrobioną tracheotomię, czyli rurkę w gardle bez której nie może samodzielnie oddychać (przewlekła niewydolność oddechowa). Madzia ma dwójkę młodszego rodzeństwa ale to ona wymaga szczególnej całodobowej opieki, systematycznego zakupu leków a także kosztownej rehabilitacji na którą nie stać rodziców, dlatego proszą ludzi o wielkim sercu, rozumiejących sytuację rodziców, którzy pragną powrotu do zdrowia dla swojego dziecka, o wsparcie chociażby drobną kwotą: każde dobro powraca do człowieka.

 Ofiary prosimy kierować na konto Stowarzyszenia :

Limanowska Akcja Charytatywna,
34-600 Limanowa, ul. Kilińskiego11
Bank Spółdzielczy w Limanowej
53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
(z dopiskiem „Madzia BOCHENEK ”).

6 komentarzy:

  1. <3 http://paulaaart.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Już zrobiłam KLIK i nieco przelałam. Zabanerukuję, myślę, że się zgodzisz?, u siebie. Zawsze kilka par oczu więcej ma możliwość dojrzeć.
    Pozdrawiam ciepło i serdecznie:-0

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za miłe słowa:)