Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bukiet dla dzieci. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bukiet dla dzieci. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 7 lipca 2014

Słodki bukiet...

Słodki bukiet zrobiłam dla mojej 3-letniej chrześnicy Oliwki na urodziny...bardzo się jej spodobała jego zawartość zrobiona z lizaków, gum Mamba i krówek :))
 



Myślę, że dla dziecka prezent idealny w końcu przecież w dniu urodzin można pozwolić sobie na trochę słodyczy:)) a Wam jak podoba się taki prezent????????:)