Słodki bukiet zrobiłam dla mojej 3-letniej chrześnicy Oliwki na urodziny...bardzo się jej spodobała jego zawartość zrobiona z lizaków, gum Mamba i krówek :))
Myślę, że dla dziecka prezent idealny w końcu przecież w dniu urodzin można pozwolić sobie na trochę słodyczy:)) a Wam jak podoba się taki prezent????????:)


