poniedziałek, 18 marca 2019

KOBIETA Z PASJĄ 2019Kobieta z Pasją 2019

Grupa Małopolanki tworzą...Być kobietą z Pasją zaprasza Mieszkanki powiatu bocheńskiego do udziału w akcji Kobieta z pasją 2019.
Projekt jest realizowany w ramach obchodu 20-lecia powiatu bocheńskiego, a patronat honorowy nad nim objęli Starosta Bocheński, Pan Adam Korta, Wójt Gminy Trzciana, Pan Cezary Stawarz oraz Wójt Gminy Żegocina, Pan Wojciech Wrona.

Projekt organizujemy w celu promowania aktywnych oraz pełnych pomysłów pań z PASJĄ z naszego regionu. Kobiet, które spełniają się w biznesie, ale także w działalności społecznej, bo tytuł „Kobieta z Pasją” może mieć wiele twarzy! 
Uczestniczki projektu będzie łączyć jednak pasja, zaangażowanie oraz wiara we własne możliwości.

Robisz coś, w czym jesteś dobra? 
Znasz kobietę, która tworzy coś, co kocha? Która żyje i działa z pasją?
Nie czekaj! Powiedz nam o tym! 
Na 20-lecie powiatu bocheńskiego szukamy 20 wyjątkowych kobiet z pasją mieszkających na terenie powiatu bocheńskiego. Jeśli znacie wyjątkowe kobiety posiadające w życiu pasję - dajcie nam znać! Nominujcie je do udziału w akcji. 
Jeżeli sama jesteś kobietą, która robi coś z pasją i naprawdę zależy ci na tym, przekonaj się, że warto brać udział właśnie w tego rodzaju projekcie. Utwierdź się w przekonaniu, że to, co robisz ma sens i, że mimo różnych przeciwności losu warto o to wszystko zabiegać i walczyć. Chcemy pokazać wszystkim Ciebie i Twoje dokonania.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: malopolanki@onet.pl.
W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko oraz opisać pasję zgłoszonej osoby. My skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Na wszystkie Panie, które zakwalifikujemy do projektu będzie czekało wiele atrakcji i nagród przygotowanych przez Partnerów akcji.
Z każdą z uczestniczek zostanie przeprowadzony wywiad przez Małgorzatę Więcek-Cebula, który zostanie opublikowany na łamach portalu Bochnia i Brzesko z bliska oraz Żegocina.in.


Patronami medialnymi akcji są: 
Partnerami akcji są:
Salon Fryzjerski Długie Krótkie z Bochni
Studio kosmetyczne Justyna Smoter
Zapraszamy 

3 komentarze:

Dziękuję bardzo za miłe słowa:)