czwartek, 30 maja 2013

Torebka sowa...

Ostatnio miałam jakąś niemoc twórczą...i całkowity brak zapału do jakichkolwiek prac rękodzielniczych...to chyba ta pogoda tak na mnie działała...:)) zrobiłam sobie przerwę, która dobrze na mnie wpłynęła i teraz znów jestem pełna zapału do pracy:)) Wczoraj powstała szydełkowa torebka sowa...:)) a głowę mam pełną kolejnych pomysłów...wkrótce nowe prace!:)
 
 
 
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego długiego weekendu!:)

sobota, 25 maja 2013

Kartka dla Amelki....

Witajcie...
tydzień temu byliśmy na Komunii Amelki...z tej okazji zrobiłam dla niej kartkę...jak się dowiedziałam od samej obdarowanej kartka bardzo się jej spodobała....

 
A Wam podoba się choć troszkę..??:)
 
Pozdrawiam serdecznie....

czwartek, 23 maja 2013

Dzień Ojca dniem portretów rodzinnych...

Witajcie....:))
Chciałam Wam dzisiaj napisać o akcji, której jestem pomysłodawcą i jednym z organizatorów.
Od jakiegoś czasu współpracuję z portalem http://www.mamycel.pl/ i to jest nasza pierwsza akcja którą organizujemy razem.

RUSZA AKCJA FOTOGRAFICZNA  „DZIEŃ OJCA DNIEM PORTRETÓW RODZINNYCH”
Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci…
Dzień Matki już za kilka dni, a niebawem czekają nas dwa, kolejne równie ważne święta – Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka.
 Czy zastanawialiście się już nad tym co może sprawić największą radość Waszym rodzicom oraz dzieciom?
Czy zastanawialiście się nad tym co może stać się najpiękniejszym, niepowtarzalnym prezentem podarowanym na długie lata? Prezentem, który przypominałoby o Was i o Waszych wspólnych chwilach nawet za kilkadziesiąt lat?                  
TYM NAJPIĘKNIEJSZYM PREZENTEM SĄ FOTOGRAFIE!
To one zatrzymują kawałki czasu, ulotne chwile, wzruszające i piękne momenty naszego życia.  Czas mija nieubłaganie, dzieci szybko rosną,  rodzina ewoluuje, a na pamiątkę pozostają fotografie. Są one idealną metodą na utrwalenie przelotnych chwil, do których można wracać po wielu latach.
PORTAL MAMYCEL.PL, FOTOGRAFIA JULITA PAJĄK ORAZ AMBASADA MAKIJAŻU MAJĄ ZASZCZYT OGŁOSIĆ DZIEŃ OJCA DNIEM PORTRETÓW RODZINNYCH!

Szczegółowe informacje na temat akcji oraz regulamin znajdziecie na portalu mamycel.pl  http://www.mamycel.pl/artykul/332/akcja.fotograficzna.dzien.ojca.dniem.portretow.rodzinnych.html  oraz na facebooku:  https://www.facebook.com/events/490518637685310/
Zapraszam serdecznie !!! 

wtorek, 21 maja 2013

Imieninowa niespodzianka...

Muszę się Wam pochwalić jakie cudowności dostałam od Zamornik z okazji zbliżających się imienin...
Ależ byłam wczoraj mile zaskoczona gdy po powrocie z pracy zastałam przesyłkę w domu, której się zupełnie nie spodziewałam:))) Muszę przyznać, że Ania umie robić niespodzianki, a ja doświadczyłam tego już wielokrotnie:))) Dziękuje Ci kochana z całego serca!!!!!

Dostałam śliczną kartkę zrobioną przez Anię, notesik i szydełkowy bukiecik kwiatów:)
Kochani bardzo Was proszę o oddanie głosu na Przedszkole z Mszany Górnej, są bardzo blisko i mają szansę przejść do drugiego etapu potrzebne są tylko Wasze głosy.

Głosować można TUTAJ

Dziękujemy za wszystkie głosy!!!!:)

piątek, 17 maja 2013

Czekoladowy pucharek...

Na Pierwszą Komunię Św. dla Anetki powstał czekoladowy pucharek...wypełniony czekoladkami Ferrero rocher. W tamtym roku robiłam bukiety z tych czekoladek a teraz trochę dla odmiany zrobiłam taki oto pucharek....mam nadzieję, że się Wam spodoba..:))
 


 
 Udanego weekendu Wam życzę....
 

poniedziałek, 13 maja 2013

Łososiowy kapelusz...

Witajcie...
Ostatnio bardzo dużo się u mnie dzieje...i dlatego nie mam zbyt dużo czasu ani na tworzenie, ani na zaglądanie do Was...ale mam zamiar to nadrobić:))
W ostatnim czasie głównie szydełkuję....powstał kolejny letni kapelusik w kolorze łososiowym...Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia...

Bardzo proszę jeszcze o oddanie głosu na Przedszkole w Mszanie Górnej są na 9 miejscu a od 5 miejsca przechodzi się do kolejnego etapu...pisałam o nich TUTAJ
a zagłosować można TUTAJ
Dziękujemy za każdy oddany głos...


wtorek, 7 maja 2013

Prośba o oddawanie głosów....

W imieniu mojej przyjaciółki Eweliny bardzo Was proszę o oddanie głosu na przedszkole w Mszanie Górnej 
Oto list skierowany do Was:

Witamy serdecznie.
Jesteśmy przedszkolem działającym przy Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej. Uczęszczają tutaj przedszkolaki w wieku od 2,5-6 lat. Jednym z celów naszego przedszkola jest promowanie zdrowego trybu życiu oraz wdrażanie naszych podopiecznych do dbania o środowisko naturalne.
Nasze przedszkole bierze udział w konkursie na najpiękniejsze miejsce w naszej okolicy, którego organizatorem jest firma Tymbark i marka Kubuś. Zapraszam do oddawania głosów na zdjęcie konkursowe zrobione na naszym placu zabaw. Ktoś może pomyśleć „E tam, plac zabaw najpiękniejszym miejscem?”. Dla nas jednak miejsce to jest wyjątkowe i szczególne. To właśnie tu przedszkolaki, uczniowie oraz całe rodziny lokalnej społeczności mają szansę na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu w ciągu całego roku. Dzieci w sposób bezpieczny pod czujnym okiem dorosłych mogą bawić się, wypoczywać oraz rozwijać swoją sprawność fizyczną i umysłową. Jesteśmy pewni, że nasz plac zabaw był, jest i będzie miejscem łączącym pokolenia.
Konkurs trwa do 31.05.2013r. Głosy można oddawać co 24 godziny. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas, dobre chęci i w ogóle za to, że chcecie Państwo  nas wesprzeć w zmaganiach konkursowych :)
Wystarczy kliknąć w link poniżej, przepisać kod z obrazka i oddać głos. To nic nie kosztuje, a dla nas
 i naszych milusińskich to bardzo dużo. Razem możemy więcej, każdy głos to radość na twarzach naszych dzieciaków.Z wielkimi podziękowaniami
przedszkolaki, nauczyciele oraz rodzice

 
 
 
 
Prawda, że dzieciaki mają fajny ten plac zabaw?
Za każdy oddany głos bardzo dziękujemy!!!

poniedziałek, 6 maja 2013

Pszczółka maja...

Dziś pokażę Wam strój pszczółki dla niemowlaka...stworzony na potrzeby sesji fotograficznej niemowlaków....może wkrótce uda mi się pokazać zdjęcia z sesji...:)) a tymczasem sam komplecik - kokon + czapeczka.


 
Pozdrawiam serdecznie...

sobota, 4 maja 2013

Kapelusik...

Jak Wam mija długi deszczowy weekend? ja nie mogę narzekać...taka pogoda sprzyja przynajmniej szydełkowaniu:))) a i prace ogrodowe udało mi się wszystkie wykonać:)) codziennie zaliczamy z małą spacer mimo pogody:)) teraz gdy przyroda budzi się do życia jest najpiękniej...
Z szydełkowych prac ostatnio powstał szydełkowy letni kapelusik....
 
 
 
 
 
 Pozdrawiam Was serdecznie:))